Etnojura

Pracownia EtnoJura to miejsce zabaw naturalnymi materiałami – inspiracji do zajęć warsztatowych szukamy w tematach eko i etno. Przez cały rok zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne do naszej siedziby w Żarkach. Pracownia mieści się w blisko stuletnim domu zbudowanym z wapiennego kamienia jurajskiego. Klimatyczne sale, pachnące wikliną i sianem umożliwiają bałagan twórczy i dobrą zabawę. Przy ładnej pogodzie proponujemy „Dawne zabawy” w ogrodzie, albo warsztaty pod wiatą i ognisko.
Nasze zajęcia dostosowujemy do wieku uczestników. Mamy program dla najmłodszych od trzeciego roku życia, po młodzież gimnazjalną.

Od października do kwietnia dodatkowo realizujemy warsztaty wyjazdowe.

Wesołe cudaki i zwierzaki z siana

Wesołe cudaki i zwierzaki z siana
Sianko, kolorowa tasiemka, ziarna kukurydzy lub fasola – tylko tyle wystarczy by każdy stworzył wesołe zwierzątko lub swojego cudaka. Dobra zabawa, masa śmiechu i zadowolona mina z własnego talentu – GWARANTOWANE!

od 4 lat, cena 13 zł/1h
grupa do 100 osób

Serce na prezent

Serce z wikliny
Ktoś z bliskich obchodzi urodziny lub inną uroczystość? Dzień Babci, Dzień Mamy lub Taty? Zapraszamy do pracowni. Serce zrobione z naturalnych materiałów, wykonane z pasją i zaangażowaniem to sympatyczny upominek dla bliskich.

cena 24 zł/3 serca
20 zł/2 serca
15 zł/1 serce

Wiklinowe wianki

Wianki z wikliny
Doskonała zabawa, którą zaczynamy od własnoręcznego wykonania wiklinowego wianka, następnie dekorujemy go według własnego uznania.

cena 35 zł/wianek

Brzozowe choinki

Stroiki na różne okazje

Najpierw własnoręcznie zrobione kółko z wikliny, a później ozdoby inspirowane lasem, zimą, świętami ...

cena 30 zł/wianek

Kwadratowy świat

Kwadratowy świat

Drewno to przyjemny, ekologiczny materiał, a udostępnione w wielu różnych kształtach pozwala na kreatywność. Uczestnicy dostają znane od zawsze drewniane klocki oraz kołeczki i składają swoje postacie i zwierzaki, na koniec zostaje już tylko zabawa kolorami.
od 8 lat, cena 16 zł/1h