Atrakcje

Wydrukuj swój deser oraz eko torbę

Sitodruk Żarki
Słodkie drukowanie dżemem na andrutach i sitodruk na bawełnianych torbach.

cena: 26 zł/osoba od 10 lat grupa do 26 osób czas: 1hGlutki, własne żelki i mega gumy balonowe

Glutki i żelki
Ciecz nienewtonowska czy zabawa fluorescencyjnymi glutkami? Samodzielnie robimy własne żelki o smaku coca-coli i soków owocowych. Dla młodzieży od 10 lat dodatkowo mega gumy balonowe w świetle UV.

cena: 22 zł/osoba grupa do 50 osób czas: 1hOwocowa elektrownia

Owocowa elektrownia
Bawimy się tematem elektryczności i magnetyzmu. Powtarzamy doświadczenia wielkich wynalazców i fizyków, takich jak: Alessandro Volta, André Ampère, Carl Friedrich Gauss. Częścią zajęć jest własnoręczne wykonanie stosu Volty oraz zasilenie diody elektroluminescencyjnej (LED). Wytwarzamy własne kompasy oraz elektromagnes i podobnie jak w czasach wielkich wynalazców odkrywamy zależności między przepływem prądu i powstawaniem pola magnetycznego

cena: 20 zł/osoba grupa do 25 osób czas: 1hBransoletki światłowodowe

Światłowodowe bransoletki
Poznajemy tajniki rozchodzenia się światła własnoręcznie wykonując bransoletki światłowodowe oraz obserwując propagację światła laserowego w galaretce, oczywiście jadalnej - wiśniowej i agrestowej . Dodatkowo za pomocą lasera obserwujemy świat niewidoczny gołym okiem, czyli to co żyje w wodzie z kałuży. Próbujemy także ugiąć światło w strumieniu wody, powtarzamy doświadczenia Tyndalla.

cena: 20 zł/osoba
grupa do 50 osób
czas: 1hWesołe cudaki i zwierzaki z siana

Wesołe cudaki i zwierzaki z siana
Sianko, kolorowa tasiemka, ziarna kukurydzy lub fasola – tylko tyle wystarczy by każdy stworzył wesołe zwierzątko lub swojego cudaka. Dobra zabawa, masa śmiechu i zadowolona mina z własnego talentu – GWARANTOWANE!

od 4 lat, cena 13 zł/1h
grupa do 100 osóbKwadratowy świat

Rodzinne warsztaty
Drewno to przyjemny, ekologiczny materiał, a udostępnione w wielu różnych kształtach pozwala na kreatywność. Uczestnicy dostają znane od zawsze drewniane klocki oraz kołeczki i składają swoje postacie i zwierzaki, na koniec zostaje już tylko zabawa kolorami.
od 8 lat, cena 16 zł/1h


Serce na prezent

Serce z wikliny
Ktoś z bliskich obchodzi urodziny lub inną uroczystość? Dzień Babci, Dzień Mamy lub Taty? Zapraszamy do pracowni. Serce zrobione z naturalnych materiałów, wykonane z pasją i zaangażowaniem to sympatyczny upominek dla bliskich.

cena 24 zł/3 serca
20 zł/2 serca
15 zł/1 serceSkórzane breloczki czyli młody szewc

Breloczki
Dawny warsztat rzemieślniczy i młodzi czeladnicy czyli każdy pracuje ze swoimi narzędziami: wybijakiem i młotkiem szewskim. Na przygotowanych wcześniej formach wybijamy własny wzór, przeplatamy rzemyki i koraliki, a na koniec nitujemy i własny breloczek gotowy.

cena: 22 zł/osoba grupa do 26 osób czas: 1hPodgrodzie turniejowe

Podgrodzie
Wychodzimy z sal by poznać klimat średniowiecznych turniejów. Rywalizujemy między zespołami w rzucie oszczepem, strzelaniu z łuku, robieniu powrozów, grach zręcznościowych i dawnych tańcach. Dla zwycięzców nagrody, a dla przegranych dyby . Dodatkowo rycerski tor przeszkód dla najmłodszych.

cena: 12 zł/osoba
liczba uczestników: max 50 osób
czas: 1hPapier czerpany

Papier czerpany
Robimy własny papier czerpany, dekorujemy go na różne sposoby, lakujemy i wiążemy w notes.

cena: 20 zł/osoba
liczba uczestników: 20-60 osób
czas: 1,5hWiklinowe wianki

Wianki z wikliny
Doskonała zabawa, którą zaczynamy od własnoręcznego wykonania wiklinowego wianka, następnie dekorujemy go według własnego uznania.

cena 35 zł/wianekStroiki na różne okazje

Stroiki na różne okazje
Najpierw własnoręcznie zrobione kółko z wikliny, a później ozdoby inspirowane lasem, zimą, świętami ...

cena 35 zł/wianekWarsztat świąteczny eko-ozdoby

Świąteczne warsztaty
Proponujemy program świątecznych eko-ozdób, który możemy zrealizować w Państwa placówce lub w naszych pracowniach. Program warsztatów dostosowujemy do wieku grupy.


Warsztaty WIELKANOCNE eko-dekoracje na 100 sposobów!

Warsztaty Wielkanocne
Najbliższe święta to doskonała okazja do zabaw naturalnymi materiałami i wiosennymi kolorami. Korzystając z siana, wikliny czy brzozy robimy świąteczne dekoracje na różne sposoby.